Kurumsal

 

HERMESS Gayrimenkul Yönetim, 2010 yılından bu yana süre gelen -Aidat-Kira Tahsili ve Takibi üzere tecrübemiz ve kalitemiz ile Denizli ve çevresinde hizmet veriyoruz. Bu esnada görmüş olduğumuz genel eksiklikler içinde, kiracıların mülk sahiplerine karşı yasal haklarını bilemedikleri – yerine getirememe gibi, sorumluluklarınızı üzerinizden alarak uzman ekibimiz, Mali ve Hukuk danışmanlarımız ile birlikte sorunlarınızı en aza indirgeyerek size Huzur ve Rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını ve yasal şartlarını göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemle sürekli iyileştirmeler ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla hizmeti sunmaktadır.

Kiracılar Yasal Haklarını Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri olarak; Kiracıların birçok sorunlara maruz kaldığı ve yasal haklarını bilememeleri- sözleşmelerin tam yasal şekilde yapılamama nedeniyle ilişkileri zedeleme durumuna gelen problemleri çözmek huzurlu yaşam amaçlayan bir anlayışla yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Tüm üye olan Kiracılarımızın ihtiyaç duyduklarında teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz Mali ve HUKUK Danışmanlarımız sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı sağlamaktayız.