Siz üyelerimiz için neler yapıyoruz.

Siz üyelerimiz için neler yapıyoruz;

Kira, kira indirimi, kusurlar, modernizasyon, kira artışları, onarımlar, mülkiyet değişikliği, fesih, yenileme ve diğer birçok kira hukuku ihtilafı.
Tüm bu sorunlarla birlikte, kiracı ve ev sahibi arasındaki sağlam ilişkiyi sürdürmek beyan ettiğimiz hedefimizdir. Bu nedenle size en son yasal duruma dayalı kapsamlı tavsiyeler sunuyoruz. Ev sahibinizle güvenle karşılıklı ve dostane bir çözüm bulabilmeniz için kiracı olarak haklarınız ve yükümlülükleriniz hakkında sizi bilgilendiriyoruz.
Ev sahibi sizinle yazılı olarak temasa geçti mi? Ev sahibiniz sizinle temasa geçtiğinde resmi bir yazı gelmemesi için ” kiracı haklarını koruma -danışmanlık hizmetleri olarak ön yazışmaları yapar ve gerektiğinde şirket avukatlarımız da sizin adınıza yazışmaları üstleniyor. Yine de belirli bir noktadan itibaren  avukatlarımızın sizi resmi olarak temsil etmesi tavsiye edilmektedir.
Lütfen ev sahibinden gelen mektupların genellikle son tarihlerle ilişkilendirildiğini unutmayın. 

Kiralama sorunlarının %90’ından fazlasını mahkeme dışında çözülebilir. Bize kiralama sorununuzu bildirin 24 saat içinde size geri döneceğiz.